İhvan Tesettür Giyim

Zühre Kaşe Pardesü Modelleri

By | 20 Mayıs 2015

kase-pardesu-modelleri Pardesüleri hem baylar hemde bayanlar kullanmaktadır. Bayanlar ise; pardesüleri daha sıklıkla kullanmaktadırlar. Pardesülerin kullanım rahatlığı olması ve şık olması sebebiyle tercih edilirler. Özellikle de kapalı bayanlar her mevsim genellikle pardesüleri kullanırlar. Her kıyafet modelinde olduğu gibi pardesülerinde kendi içlerinde çeşitleri vardır. Kumaş, kadife, kaşe pardesü modelleri bunlardan sadece bazılarıdır. Bunların içlerinden kaşe pardesü modelleri, tesettür giyimle yakından ilgilenen bayanlar için en çok istenilen tercih olacaktır.

kase-pardesuKış ayları yaklaştığı zaman soğuklardan korunmak için kışlık kıyafet ihtiyacı oluşan tesettürlü bayanların bu ihtiyaçlarını giderebilecek kıyafetler arasında  olan zühre kaşe pardesü modelleri  oldukça modern tasarımlara sahiptir.kaşe pardesü modelleri ni kapalı hanımlar tercih etiği gibi kapalı olmayan bayanlarda kullanmaktadır. Hem kışın soğuğundan korumakta olup, aynı zamanda şık ve güzel görüntü sergilenmektedir. Pardesülerin kullanımı oldukça rahat olmaktadır. İç kısmına istenilen kıyafet giyildiğinden bayanlar çokça tercih ederler. Birçok kumaş türü bulunan pardesüler arasından her bayan mutlaka kendisine yakışacak bir model bulabilecektir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.