İhvan Tesettür Giyim

Yarım Tesettür Mayo

By | 10 Haziran 2015

yarim-tesettur-mayo   Yaz sıcaklarında serinlemek amacıyla denize girmek isteyen tesettür giyimli bayanların bu alandaki giyim tercihleri  tesettür mayolar, haşemalar olmaktadır. Kapalı olmayan fakat açık giyinmek istemeyen bayanlar ise tercihlerini yarım tesettür mayo dan yapmaktadır. Kapalı hanımların bu mayoların rahat kullanım sunmaları ve tesettür giyim çizgilerine mümkün olduğunca sadık kalmalarından dolayı bun mayo türlerinin oldukça fazla tercih edildiklerini görmek mümkündür. Bu mayo çeşitleri sayesinde yazın kavurucu sıcaklarında biraz olsun serinleyebilmeniz mümkün olmaktadır. Ancak bu mayoların da bir çizgiye sahip olmaları gerekmektedir.  

yarim-tesettur-mayolarKapalı mayo modellerinde, yarım tesettür mayo da rahatlık oldukça önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra çok fazla dar olup da sizi sıkmayacak olan ve teninizi belli etmeyecek kumaştan olması da önem taşımaktadır. Bu sebeple de seçimlerinizi yaparken bu noktaları göz önünde bulundurmanızın da büyük faydası dokunacaktır Haşema modelli olan, yarım tesettür mayo ve tam kapalı modelleri olan bu mayolar arasında rahatlıkla tercih yapabilmek isteyenler için önceliklerin belirlenmesi önem taşımaktadır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.