Tugba Ferace Pardesu

By | 8 Haziran 2015

tugba-ferace-pardesu   Özellikle tesettürlü bayanlar için üretilen feraceler adeta kapalı hanımların can kurtaran dış kıyafetidir, diyebiliriz. Feraceler hem islami giyime uygunluk sağlamak da bol, vücut hatlarını belli etmeyen özellik de hem de ferace içerisine istenilen kıyafetin giyilmesi sebebiyle kullanımı oldukça rahattır. Eskilerden şimdilere kadar gelmiş olan feraceler kapalı hanımlar tarafından hemen hemen her mevsim tercih edilmektedir. Birkaç yıl öncesine kadar sadece belirli mevsimlerde üretilen- satılan feraceler şimdilerde her mevsimde görmekteyiz.

tugba-feraceKapalı hanımların takip ettiği markalardan birisi olan tugba markasının tugba ferace pardesu modelleri de oldukça revaçtadır. Her sezon kapalı hanımların merakla beklediği tugba ferace pardesu model koleksiyonları sabırsızlıkla beklenmektedir. Kapalı hanımların belli im sitebaşlı dış kıyafetleri arasında feraceler de yer almaktadır. Tesettür mağazalarında internet tesettür giyim sitelerinden ferace modellerini ayrıntılı inceleyerek, beğendiğiniz feracenin siparişini verebilirsiniz.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.