İhvan Tesettür Giyim

Tozlu Kap Modelleri

By | 6 Haziran 2015

tozlu-kap-modelleri    Yaz sezonunun gelmesiyle beraber kapalı hanımların kullanmış oldukları  kışlık kap ve pardesü modelleri yerini yazlık ince kumaşlarla üretilmiş, yazlık cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu pardesü ve kap modellerine bıraktı. Yaz sezonuyla beraber  değişimlerin görüldüğü şu zamanlarda birçok internet giyim sitesi de koleksiyonunu yenilemiş bulunmaktadır. Bu sitelerden birisi olan; tozlu giyim sitesinde tozlu kap modelleri de özellikle kapalı hanımlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Yeni sezona dair birçok pardesü ve kap modellerini görmek mümkün.

kap-modelleritozlu kap modellerinde yeni sezon yazlık renkleri oldukça hoş modellerden oluşmaktadır.  Değişik pardesü, kap modellerinin yer aldığı tozlu giyim yaz koleksiyonunda  tesettürlü bayanların beğeneceği türden yüzlerce alternatifin yer aldığını görebiliriz. Tesettürlü bayanlar içinde kendine has çizgisi bulunan tesettür modasına dair birçok yenilik de beraberinde gelmektedir.  İnternet üzerinden farklı tesettür modelleri üzerinde inceleme yaparak aradığınız her modele de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.