Category Archives: tuğba

Tugba Kaban

   Özellikle sonbahar ve kış aylarında dış giyim türleri hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır. kapalı hanımlar ise dış giyim çeşitlerine hemen hemen her mevsim de yer vermektedir. Dış giyim çeşitleri arasında manto, kaban, trenchkot, palto, ferace gibi ürünler gelmektedir. Her kişi kendine yakışacak rahatlıkla kullanabileceği türden dış giyim kıyafeti bularak, kullanabilmektedir. her dış… Read More »

Tuğba Venn

 1993 yılında üretime başlayan tuğba venn markası aslında üç ayrı markayı bünyesinde barındırmaktadır. Bu markalar Tuğba, Venn ve Nihan markasıdır. Bu markalar farklı bütçelere ve zevklere hitap etmektedir.  İlk önceleri bayan kaban ve  pardesü ile yola çıkan bu marka daha sonra bayan tesettür giyim alanında kendini geliştimeye başlar.siyah renkle süslenmiştir.  tuğba venn markası hazırladığı bir… Read More »

Tuğba Giyim

Tesettür giyim sektörü kış mevsimine hazırlıklarını tamamlamış durumda. Kış mevsimi için çok fazla bir zaman kalmadı. Neredeyse birkaç gün sonra ciddi soğuklar ülkemizde olacak. Hal böyle olunca da kışlık ürünlere daha fazla ihtiyacımız olacaktır. İşte tam da bu noktada devreye giren tuğba giyim tesettürlü bayanların yüzünü güldürecek modelleri ile piyasada adından sıklıkla söz ettiriyor. tuğba giyim modellerini… Read More »