Category Archives: Pardesü Manto Kap

2017 Kışlık Pardesü Modelleri

Özellikle kapalı hanımlar için pardesüler ayrı bir öneme sahiptir. Her mevsim için pardesü ve kap modelleri bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kışın kapımıza dayandığı şu günlerde hala kışlık kap pardesü alımlarına, bayanlar başlamışlardır. Sonbahar kış için tasarlanmış 2015 kışlık pardesü modelleri  ve kap koleksiyonunu arasında deri kap modellerinden, sade kumaş çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

2017 Pardesü Modelleri

Kapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 pardesü modelini beklemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları 2015 pardesü modelini çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı deseni, gri, kahve gibi mevsim… Read More »

Aker Pardesü Modelleri

       Pardesü özellikle bayanların tercihi olan dış kıyafetlerden birisidir. Özellikle belirli başlı markaları kullanan takip eden tesettürlü hanımlar sıklıkla aker pardesü modellerini kullanmaya yer vermektedir. Gelişen moda  anlayışı ile beraber aker pardesü modelleri  gelişim ve değişim göstermiştir. aker pardesü modelleri farklı kumaş türleri ile her mevsim kullanılabilir özelliktedir.  Pardesü modellerinin yanı sıra birçok kıyafet çeşidi, eşarp, şal ve aksesuar… Read More »

Zühre Kaşe Pardesü Modelleri

 Pardesüleri hem baylar hemde bayanlar kullanmaktadır. Bayanlar ise; pardesüleri daha sıklıkla kullanmaktadırlar. Pardesülerin kullanım rahatlığı olması ve şık olması sebebiyle tercih edilirler. Özellikle de kapalı bayanlar her mevsim genellikle pardesüleri kullanırlar. Her kıyafet modelinde olduğu gibi pardesülerinde kendi içlerinde çeşitleri vardır. Kumaş, kadife, kaşe pardesü modelleri bunlardan sadece bazılarıdır. Bunların içlerinden kaşe pardesü modelleri, tesettür giyimle… Read More »

Pantolonlu Tesettür Giyim

   tesettür giyim geçmişe bakıldığında oldukça uzun bir yol kat etmiştir. İlk tesettür giyim zamanında tesettür giyim parçaları zevksiz, çok fazla göze hitap etmeyen tesettür modellerinden oluşmaktaydı zamanla modayla da bağlantılı olarak tesettür giyim de yenilenmiştir. tesettür giyim dediğimizde, etek, ceket, ferace, pardesü, bluz, pantolonlu tesettür giyim modellerini sayabiliriz. pantolonlu tesettür giyim etek giymekten hoşlanmayan,… Read More »

Alvina Tunik Modelleri 2015

tunik modelleri günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Gerek kapalı hanımlar gerekse kapalı olmayan vücut hatlarını kapamak isteyen hanımlar tarafından da tunik modelleri kullanılmaktadır. Tunik modelleri genellikle uzun yada kısa kollu biçimli diz kapağı hizasında yada diz kapağından biraz yukarıda biten uzun üst kıyafettir. Özellikle kapalı hanımlara özgü kıyafet seçenekleri oldukça gelişti ve giyim sanayi de hızla ilerleme… Read More »

Armağan Giyim

Sonbahar- Kış sezonu için tasarlanmış olan pardesüler bayanların dış giyim tercihlerinden en çok kullanılanıdır. Birçok pardesü markası ve pardesü modeli yer almaktadır. armağan giyim bu markalardan birisidir. armağan giyim tesettür markalarında bilinen bir tekstil firmasıdır.

Kışlık Kap Modelleri

Soğukların hissedildiği şu günlerde kışlık kıyafetler de tekrar  yerini almış bulunmaktadır. Birçoğumuz kışlık kıyafetlerini yerlerinden çıkardılar bile. Dış giyim kıyafet ihtiyacı olanlar, sıklıkla tercih edilen pardesü, manto, kap rağbet göstererek, kişiler tercihine göre pardesü, kaban, kışlık kap  modelleri araştırmasına girmektedirler. Birçok dış kıyafet  modeli yer almaktadır. Uzun pardesüler, kısa pardesüler, mantolar, kap modelleri bulunmaktadır.

Tozlu Giyim

     Bayanların giyime olan ayrı bir ilgisi bulunmaktadır. Yeni çıkan, moda olan her ürünü takip etmektedirler. Tarihin ilk yıllarından beri giyime duyulan ihtiyaçtan ve giyim zorunluluğu olduğundan giyime olan merak ve ilgi de kaçınılmazdır. Bayanlar ortamına göre giymiş oldukları kıyafetler içerisinde kendilerini rahat aynı zamanda şık hissetmek istemektedirler. Hal böyle olunca da her yeni gün yeni… Read More »

Bellina Pardesü

  pardesü modelleri bayan ve erkekler tarafından da kullanılan dış giyim çeşitlerindendir. pardesü modelleri mevsim şartlarına göre farklı kumaş türleri kullanılarak hazırlanmaktadır pardesülerin farklı model ve formları da mevcuttur. bazı pardesü modelleri klasik model de olurken bazı pardesü modelleri ise spor tarzda olmaktadır bu denli çeşitliliği olan pardesüler arasından seçim yapmak, kişilerin giyim zevkine, giyim… Read More »