Category Archives: Pardesü

2017 Pardesü Modelleri

Her yeni gelen yıl modada kendine özgü trendlerle gelir.her sene moda da giden senenin devamı gelecek senenin hazırlığı şeklinde süre gelen bir geçiş vardır.2014  tesettür giyim pardesü modellerinde de 2013 e ait izlere rastlarken 2015 ‘e hazırlanan yenilikler görüyoruz. 2014 Perdesü Modellerinin genel özelliklerini sizin için araştırdık.Sonuç olarak 2014 Pardesü Modellerinde ayrıntıları şu şekilde sıralayabiliriz;… Read More »

2017 Pardesü

 Kapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 pardesü modellerini incelemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları 2015 pardesü çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı deseni, gri, kahve gibi mevsim renkleri… Read More »

2017 Pardesü Modelleri

Kapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 pardesü modelini beklemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları 2015 pardesü modelini çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı deseni, gri, kahve gibi mevsim… Read More »

2017 Pardesü Modelleri

 Kapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 pardesü modelleri ni beklemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları 2015 pardesü modelleri ni çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı deseni, gri, kahve… Read More »

Sezon Sonu Pardesü

       Giyim hepimizin ihtiyaçları arasındadır. Birçok giyim çeşidi yer almaktadır. Herkesin görüşüne göre kıyafet modeli de bulmak mümkün. Muhafazakar giyimi benimsemiş olanlar içinde uygun kapalı kıyafeteler de bulunmaktadır. Muhafazakar  kıyafeteler arasında mantolar, pardesüler, feraceler, etekler, bluz daha pek çok giyim çeşidi yer almaktadır. Fakat sezonunda aldığımız kıyafetler maalesef ki uygun fiyatlarla satılmamaktadır. Örneğin yaz mevsimi… Read More »

Sefamerve Kap Modelleri 2017

sefamerve kap modelleri 2015 sezonunda her bayanın tarzını yansıtan klasik, spor modelleri yer almaktadır. Spor tarzda giyinen hanımlar spor tarza klasik giyinmeyi seven hanımlar ise klasik tarzda kap modelleri ne yönelmektedir. Mevsim koşullarına uygun kap modelleri de yer almaktadır. Kışlık yada yazlık kap modelleri sefamerve kap modellerinde yer almaktadır. Kapalı hanımlar tarzlarını yansıtan severek kullanacağı kap modeli… Read More »

Gencallar Pardesü

   İnsanların görüşlerine, inançlarına göre de giyim tercihleri şekillenmektedir. Bu doğrultuda görüşlere göre kıyafetler de farklılaşmak da değişmektedir.  Özellikle kapalı hanımlar birkaç yıl öncesine kadar kendilerine uygun tesettür kıyafetler bulamamaktaydılar. Kapalı hanımlar tesettür kıyafetler bulsalar dahi çok da fazla göze hitap etmeyen, albenisi olmayan tesettür kıyafetler satılmaktaydı. Mecburen bayanlar da ihtiyaç dolayısı ile bu kıyafetlerden… Read More »

Azze Pardesü Modelleri

   pardesü modelleri hem erkekler hem de bayanlar tarafından kullanılan dış kıyafetler arasındadır. Sonbahar ve kış aylarında sıklıkla erkek ve bayanlar tarafından tercih edilmesinin yanında kapalı hanımlar tarafından hemen hemen her mevsim pardesü modellerine yer verilmektedir. Kapalı hanımlar için dış kıyafet çeşitleri oldukça önem taşımaktadır. Yalnızca alt ve üst giyim ile dışarı çıkılması islami giyime uygun… Read More »

Tozlu Kap Modelleri

    Yaz sezonunun gelmesiyle beraber kapalı hanımların kullanmış oldukları  kışlık kap ve pardesü modelleri yerini yazlık ince kumaşlarla üretilmiş, yazlık cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu pardesü ve kap modellerine bıraktı. Yaz sezonuyla beraber  değişimlerin görüldüğü şu zamanlarda birçok internet giyim sitesi de koleksiyonunu yenilemiş bulunmaktadır. Bu sitelerden birisi olan; tozlu giyim sitesinde tozlu kap modelleri de… Read More »

Pardesü Satın Al

   Kapalı hanımlar açısında dış kıyafet oldukça önem taşımaktadır. Dışarı çıkılacağı zaman vücut hatlarını belli etmeyen, dar olmayan, içi belli etmeyen, abartılı olmayan dış kıyafetler arasından seçim yapılmalıdır. Yalnızca etek bluz yada pantolon bluz gibi kıyafetler ile dışarı çıkmak doğru olmamaktadır. Bu şekilde giyilmesi islami giyim şekline uygun olmamaktadır. Kapalı hanımların kullanabileceği dış kıyafetler arasında;… Read More »