Category Archives: Moda Trend

Sefamerve Kap Modelleri 2017

sefamerve kap modelleri 2015 sezonunda her bayanın tarzını yansıtan klasik, spor modelleri yer almaktadır. Spor tarzda giyinen hanımlar spor tarza klasik giyinmeyi seven hanımlar ise klasik tarzda kap modelleri ne yönelmektedir. Mevsim koşullarına uygun kap modelleri de yer almaktadır. Kışlık yada yazlık kap modelleri sefamerve kap modellerinde yer almaktadır. Kapalı hanımlar tarzlarını yansıtan severek kullanacağı kap modeli… Read More »

Modern Tesettür Giyim Modelleri 2014

Zaman geçtikçe yaşlılarımızın tabiri ile devir değişmektedir. Her yeni devir beraberinde değişimler ile gelmektedir. Bu değişimler kıyafetlere de yansımaktadır. Tesettür giyimde de modern tesettür giyim modelleri 2014 ortaya çıkmıştır. Temel düşüncenizi sağlam oturtmadıktan sonra sizi her değişim sarsabilir. Ancak modern tesettür giyim modelleri 2014 islami kurallar çerçevesinde tasarlanmışlardır.Sınırları bilinerek giyilen kıyafet bizlerin dini ölçülerinede ters… Read More »

Yeni Sezon Tesettür Giyim Modelleri

Yeni sezon tesettür giyim modelleri arasında pantolon etek modellerini de sayabiliriz.Tesettürlü bayanların beğenerek kullandıkları pantolon etekler bu senenin trend kıyafetler arasında yerini almıştır. Pantolon etekler yeni sezon tesettür giyim modelleri arasında her kategoriye koyabiliriz.Duruşuyla hem şık hem spor hem klasik hem modern hem sade hem zarif görünen pantolon etek bu özellikleriyle her kesim tesettürlü bayanlara… Read More »

Pardesüde Yeni Dönem

 Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan Pardesü özellikle  son yıllarda yeni bir moda akımıyla alışıla gelmiş kimliğinden farklı  bir tarzla bayanların beğenisini kazanmıştır… Hem klasik hemde modern tarzda üretilen pardüse modelleri gerek renk olarak gerekse kesim olarak her yaş ve tarza hitap ediyor… Özellikle Şık ve zarif bayanların tercih ettiği belden oturtmalı, aksesuar ayrıntılı,  moda renklerin… Read More »