Category Archives: haşema fiyatları

2017 Haşema

Kısa bir süre önce 2017 yılına girdik ve kapalı bayanlar için 2017 haşema modelleri de yeni kreasyonları ile çıkmış bulunmaktadır. Kapalı hanımlar şimdilerde gerek yarı yıl tatilini değerlendirecek olanlar, gerekse yaz tatiline çıkacak olanlar 2017 haşema modellerini incelemektedirler. Her sene tesettür giyen bayanlara özel hazırlanmış yeni modelleri moda siteleri içerisinden incelenebilmektedir. Tesettür modası ile alakalı olarak kısa bir zaman… Read More »

2017 Haşema Modelleri

İçinde bulunduğumuz soğuk kış günleri içinde, yaz aylarının gelmesini bekleyenlerimiz de bulunmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte deniz keyiflerini de beraberinde getirecektir. Geçmişte muhafazakar bayanların her sene çektiği ve en çok şikayet ettikleri konulardan biri denize nasıl girecekleri konusuydu. Bu nedenle moda tasarımcıları kapalı bayanların kolaylıkla deniz keyfini yaşayabilmeleri adına farklı haşema modelleri üreterek muhafazakar bayanların… Read More »

2017 Haşema Modelleri Ve Fiyatları

Geçmişte, Müslüman kadınlar ve muhafazakâr bayanlar için ön plana sürülen mayo trendleri  göze hitap etmeyen modellerden oluşmaktaydı, Genel olarak, sadece siyah, beyaz ve diğer doğal renkler kullanılıyordu. Fakat günümüzdeki çeşitlilik geçmişe kıyasla çok fazla değişim gösterdi. 2015 haşema modelleri ve fiyatları renkleri  fazlalaşarak de artık menekşeden koyu laciverte, mercandan pembeye, mordan turkuaza kadar farklı tercihleri görebilirsiniz. Tam… Read More »

Bayan Tesettür Mayo

   bayan tesettür mayo modellerinin bulunması kapalı hanımlar açısından oldukça sevindiricidir. Geçmişte kapalı hanımlara özgü kapalı mayo- tesettür mayo gibi alternatif mayo modelleri yer almamaktaydı. Muhafazakar aileler de tatile çıkacakları zaman kapalı hanımların kendilerine uygun kapalı deniz kıyafetleri bulunmaması sıkıntı yaratmaktaydı. Neyse ki bu durumun farkına varan firmalar kapalı hanımlar içinde alternatif mayo modelleri üreterek… Read More »

Haşema Modelleri Ve Fiyatı

Geçmişte, Müslüman kadınlar ve muhafazakâr bayanlar için ön plana sürülen mayo trendleri  göze hitap etmeyen modellerden oluşmaktaydı, Genel olarak, sadece siyah, beyaz ve diğer doğal renkler kullanılıyordu. Fakat günümüzdeki çeşitlilik geçmişe kıyasla çok fazla değişim gösterdi. haşema modelleri ve fiyatı renkleri  fazlalaşarak de artık menekşeden koyu laciverte, mercandan pembeye, mordan turkuaza kadar farklı tercihleri görebilirsiniz. Tam kapalı… Read More »

Uygun Haşemalar

Yazın gelecek olması ve havaların ısınacak olması ile birlikte kapalı hanımlar için haşema ve uygun haşemalar  yoğunluk göstermektedir.  Tesettürlü bayanların özellikle ilgilendiği tesettürlü haşema modelleri  ve uygun haşemalar her sene birbirinden değişik model ve tarzlarda vitrinleri süslemektedir. Tesettürlü bayanlar bu yaz da yine birbirinden şık haşema modelleri ile şıklıklarına şıklık katacaklar.Tesettü modelleri arasında kendinden özellikle yaz aylarında en… Read More »