Category Archives: Haşema

2017 Haşema

Kısa bir süre önce 2017 yılına girdik ve kapalı bayanlar için 2017 haşema modelleri de yeni kreasyonları ile çıkmış bulunmaktadır. Kapalı hanımlar şimdilerde gerek yarı yıl tatilini değerlendirecek olanlar, gerekse yaz tatiline çıkacak olanlar 2017 haşema modellerini incelemektedirler. Her sene tesettür giyen bayanlara özel hazırlanmış yeni modelleri moda siteleri içerisinden incelenebilmektedir. Tesettür modası ile alakalı olarak kısa bir zaman… Read More »

2017 Haşema Modelleri Ve Fiyatları

Yazın yaklaşması, havaların ısınmasıyla birlikte artık gardolabımızıda yenileme ihtiyacı duyuyoruz. Özellikle kışlık kalın kıyafetlerden kurtulup, ince, hafif yazlık elbiselere kavuşmak bu sıralar en büyük hayallerimizden biri sanırım. Gardolap yenilemek içinde bayanların en çok sevdiği faaliyet olan alış verişe çıkmak kaçınılmaz olsa gerek. Alış veriş yapmak için bayanlar yeni sezon ürünlerin çıkmasını bekliyorlar. Tesettürlü bayanlar için… Read More »

2017 Çocuk Haşemaları

Haşema Tekstil, ilk zamanlar da muhafazakar kesime hitap etme amaçlı olmasına rağmen, yelpazesini genişleterek, açık mayo giymek istemeyen. güneşin zararlı ışınlarından korunmak isteyen insanlara da hitap ederek, toplumun her kesimine hizmet vermeye başlamıştır. Büyüklerin yanı sıra 2015 çocuk haşemaları modelleri de bulunmaktadır. Çocuklar için oldukça şık modellere sahip çocuk haşemaları , sağlık konularında da başarı… Read More »

2017 Mayo Modelleri

Her geçen gün artan bir giyim türü çeşitliliğinin yaşandığı tesettür giyim alanında bayanların her alandaki giyim ihtiyaçları ve aksesuar ihtiyaçlarının karşılandığını görebilmek mümkün olmaktadır. Bu giyim ürünleri içerisinde günlük giyim ürünleri ve dış giyim ürünleri olduğu gibi deniz giyim ürünleri olan mayo modelleri de bulunmaktadır. Bu mayoların modellerinde ve kumaş çeşitlerinde yaşanan değişiklikler nedeni ile bu… Read More »

2017 Haşema Modelleri

İçinde bulunduğumuz soğuk kış günleri içinde, yaz aylarının gelmesini bekleyenlerimiz de bulunmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte deniz keyiflerini de beraberinde getirecektir. Geçmişte muhafazakar bayanların her sene çektiği ve en çok şikayet ettikleri konulardan biri denize nasıl girecekleri konusuydu. Bu nedenle moda tasarımcıları kapalı bayanların kolaylıkla deniz keyfini yaşayabilmeleri adına farklı haşema modelleri üreterek muhafazakar bayanların… Read More »

2017 Haşema Modelleri Ve Fiyatları

Geçmişte, Müslüman kadınlar ve muhafazakâr bayanlar için ön plana sürülen mayo trendleri  göze hitap etmeyen modellerden oluşmaktaydı, Genel olarak, sadece siyah, beyaz ve diğer doğal renkler kullanılıyordu. Fakat günümüzdeki çeşitlilik geçmişe kıyasla çok fazla değişim gösterdi. 2015 haşema modelleri ve fiyatları renkleri  fazlalaşarak de artık menekşeden koyu laciverte, mercandan pembeye, mordan turkuaza kadar farklı tercihleri görebilirsiniz. Tam… Read More »

12 Yaş Çocuk Kapalı Mayo

Okulların kapanmasına sayılı gün kala hem çocuklar hem de ailecek tatile çıkacak olan anne, baba ve çocuklar bu sayılı günleri beklemektedir. Daha kış mevsiminden tatil planları yapanlarımız tatil için rezervasyon yapanlarımız dahi bulunmaktadır. Bu şekilde önceden tatil rezervasyonu yapılması sezonda olan fiyatlardan daha ekonomik olmaktadır. Tatile gidecek olanlar tatil hazırlıklarını da beraberinde yapmaktadır. Tatil gereksinimlerinin… Read More »

Ranuna Haşema

   haşema, kapalı hanımlar için özel olarak tasarlanmış, yüzme kıyafetleridir. Birçok haşema markası da günümüzde yer almaktadır. bu barkalardan birisi ranuna haşemalarıdır. ranuna haşema 2002 yılında faaliyete geçmiştir. türkiye de ilk defa su geçirmeyen, güneş ışınlarından koruyan, pütürlenme yapmayan, dayanıklı, kuma dayanıklı, klora dayanıklı, kumaşlardan mayolar üretmiştir. her geçen gün değişen ve yenilenen kumaş çeşitleri ile haşemalar, deniz mayoları, havuz… Read More »

Yarım Tesettür Mayo

   Yaz sıcaklarında serinlemek amacıyla denize girmek isteyen tesettür giyimli bayanların bu alandaki giyim tercihleri  tesettür mayolar, haşemalar olmaktadır. Kapalı olmayan fakat açık giyinmek istemeyen bayanlar ise tercihlerini yarım tesettür mayo dan yapmaktadır. Kapalı hanımların bu mayoların rahat kullanım sunmaları ve tesettür giyim çizgilerine mümkün olduğunca sadık kalmalarından dolayı bun mayo türlerinin oldukça fazla tercih edildiklerini… Read More »

Bayan Tesettür Mayo

   bayan tesettür mayo modellerinin bulunması kapalı hanımlar açısından oldukça sevindiricidir. Geçmişte kapalı hanımlara özgü kapalı mayo- tesettür mayo gibi alternatif mayo modelleri yer almamaktaydı. Muhafazakar aileler de tatile çıkacakları zaman kapalı hanımların kendilerine uygun kapalı deniz kıyafetleri bulunmaması sıkıntı yaratmaktaydı. Neyse ki bu durumun farkına varan firmalar kapalı hanımlar içinde alternatif mayo modelleri üreterek… Read More »