Category Archives: Genel

2017 Pardesü Modelleri Fiyatları

Dış giyim türleri arasında yer alan pardesüler sıklıkla kullanılmaktadır. Her mevsimde kullanılmak üzere tasarlanmış pardesüler yer almaktadır. Kapalı hanımlar arasında da pardesülerin kullanımı oldukça yaygındır. Yazları terletmeyen ince kumaşlarla üretilen pardesüler kış mevsimi içinde daha kalın kumaşlarla üretilmektedirler. Her sezon için yüzlerce tasarımcı farklı modellerde pardesü tasarlamaktadır. Şimdiden 2015 pardesü modelleri fiyatları hazırlanmış haldedir.

2017 Armine Pardesü Fiyatları

Birçok pardesü markaları kış sezonu için kolları sıvadı. Bu markalardan birisi de armine markasıdır. 2015 armine pardesü fiyatları yeni sezona hızlı bir giriş yaparak kış koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Tesettür sektörünün köklü markalarından biri olan armine pardesü ürün yelpazesi de çok geniş.

2017 Kayra Pardesü Modelleri

Bayanların dış giyim çeşitleri arasında olan pardesüler sıklıkla tercih edilmektedir. Kapalı bayanların tercih ettiği kadar kapalı olmayan hanımlar tarafından da pardesüler kullanılmaktadır. Pardesü markası dendiğinden akla ilk gelen markalardan birisi; 2015 kayra pardesü modelleri dir. 2015 kayra pardesü modelleri sezona uygun tasarımları tesettürlü hanımları için özel olarak tasarlanmış, çok şık ve değişik tasarımlara sahiplik yapmaktadır.

2017 Tesettür Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların soğuk havalarda en çok tercih ettikleri kıyafetlerden birisi haline gelen 2015 tesettür pardesü modelleri görüntüsü itibariyle son derece başarılı ürünlerden birisidir. Fakat pardesülerin tercih edilmesinin altında yatan şey sadece güzel bir görüntüye sahip olması değildir. Pardesülerin aynı zamanda soğuklardan sizi korumak gibi önemli bir özelliğe sahip olmasıdır. Hava soğuk ise dışarı çıkarsanız sizler… Read More »

2017 Pardesü Yazlık

Tasarımcılar şimdiden 2015 pardesü yazlık modelleri hazırlamaya başladılar. pardesü modellerinde yakalarda, kollarda ve cep detaylarında tüm ayrıntıları düşünerek birbirinden şık koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Bu dış kıyafette dikkat çeken tasarımlar arasında bele kadar oturan daha sonrasında etekleri aşağıya kloş inen 2015 pardesü  yazlık modelleri bayanlar için en kullanışlı modeller arasında yer alacaktır.

2017 Kayra Pardesü

Bayanların dış giyim çeşitleri arasında olan pardesüler sıklıkla tercih edilmektedir. Kapalı bayanların tercih ettiği kadar kapalı olmayan hanımlar tarafından da pardesüler kullanılmaktadır. Pardesü markası dendiğinden akla ilk gelen markalardan birisi; 2015 kayra pardesü modelleridir. 2015 kayra pardesü modelleri sezona uygun tasarımları tesettürlü hanımları için özel olarak tasarlanmış, çok şık ve değişik tasarımlara sahiplik yapmaktadır.

2017 Pardesü Modelleri Yazlık

Tasarımcılar şimdiden 2015 pardesü modelleri yazlık hazırlamaya başladılar. pardesü modellerinde yakalarda, kollarda ve cep detaylarında tüm ayrıntıları düşünerek birbirinden şık koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Bu dış kıyafette dikkat çeken tasarımlar arasında bele kadar oturan daha sonrasında etekleri aşağıya kloş inen pardesü modelleri bayanlar için en kullanışlı modeller arasında yer alacaktır.

2017 Pardesü Fiyatları

Dış giyim türleri arasında yer alan pardesüler sıklıkla kullanılmaktadır. Her mevsimde kullanılmak üzere tasarlanmış pardesüler yer almaktadır. Kapalı hanımlar arasında da pardesülerin kullanımı oldukça yaygındır. Yazları terletmeyen ince kumaşlarla üretilen pardesüler kış mevsimi içinde daha kalın kumaşlarla üretilmektedirler. Her sezon için yüzlerce tasarımcı farklı modellerde pardesü tasarlamaktadır. Şimdiden 2015 pardesü fiyatları hazırlanmış haldedir.

2017 Armine Pardesü Modelleri

Kapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 armine pardesü modelleri ni beklemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları arasında olan 2015 armine pardesü modelleri çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı… Read More »

2017 Pardesü Modeller

 Kış aylarının gelmesi ile birlikte kışlık pardesü ve kap modelleri gerek mağazalarda gerekse giyim sitelerinde boy göstermeye başladı. Pardesüler dış giyim arasında en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. Özellikle kapalı bayanlar mevsim şartlarına göre pardesü kullanımına yer vermektedirler.