Category Archives: Elbise

Tozlu Tesettür Elbise

Günümüzde internetin her alanda kullanılıyor olması hemen hemen hepimizin de evlerinde yada akıllı telefonlarında sıklıkla internet kullanımına sebebiyet vermektedir. Bazen günlük bir haberi internet haber sitesinden okurken bazen çocuğumuzun ödevi için internetten yardım almakta yada karnımız acıktığında yemek sitelerinden istediğimiz yemeğin dahi siparişini verebilmekteyiz. internet olumlu olarak kullanıldığında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. özellikle giyim alışveriş siteleri… Read More »

Tesettür Kot Elbise

elbise modelleri her dönem bayanlar tarafından kullanılmaktadır. elbise modellerinin yüzlerce farklı seçeneği yer almaktadır bazı elbise modelleri ayak bileklerine kadar uzanırken bazı elbiseler diz hizası yada diz hizası yukarısı gibi farklı boylarda olmaktadır. özellikle tesettürlü bayanlar elbise kullanımına çoğunlukla yer vermektedir. elbiselerin kullanım rahatlığı vardır. gerek günlük gerekse nişan, düğün, kına gibi davetlerde kullanılmak üzere… Read More »

Tesettür Elbise 2015

Tesettürlü bayanların tesettür elbise bulmakta zorlandıkları yıllar artık geride kaldı ve sektörün ilerlemesi tasarımcıların bu yöne doğru kaymasına neden oldu. Her dönem yeni sezonunun ön gördüğü şekilde ve bu sezonda tesettür elbise 2015  modelleri tasarlanmaktadır. Tesettür abiyenin artık daha ön planda olması tesettür firmalarını daha çok model üretme çabasına girmelerine neden olmuştur. Önceleri tekdüze tesettür kıyafetler yer alırken şimdilerde birbirinden… Read More »

Tesettür Elbise Modelleri

tesettür elbise modelleri tesettürlü bayanlar açısında son derece hassastır ve bayanlarda bu noktada gerekli hassasiyeti fazlasıyla gösterirler. Tesettürlü bayanların giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetlerden birisi olan tesettür elbise modelleri  son dönemde geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Piyasada çok sayıda kaliteli markanın bu alanda üretim yapıyor olması, ürün çeşitliliğinin günümüzdeki boyutlara ulaşmasının temel sebebidir. 

Tesettür Giyim 2015

tesettür giyim 2015 sezonu ile tesettürlü hanımları birbirinden şık kıyafetler beklemektedir. tesettür giyim 2015 modeller içerinde pardesü, tesettür elbise ve tunik modelleri yer almaktadır Farklı markalardan özel olarak seçilerek en ön planda olan modeller internet alışveriş sitelerinde bulunmaktadır. Her yeni sezon birbirinden güzel tasarımlara imza atan markalar hazırladığı koleksiyonlarda her biri çok büyük emeklerle hazırlanmış modeller tesettür… Read More »