Category Archives: Armine

Armine Pardesüleri

armine pardesüleri 1994 yılında kurulmuş olup ilk başlarda ipek eşarp markası olarak tekstil sektörüne ilk adımını attı. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak  eşarp üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren başarılı bir marka haline geldi.2006 yılı itibariyle bayan giyim üretimine de başlayarak ürün çeşitlerini fazlalaştırdı. Hazır giyim sektöründe, birçok ürün geliştirdi. armine, Bursa’da tesislerinde eşarp üretimi gerçekleştirmektedir.… Read More »

Armine Ucuz Eşarp

eşarp; Genellikle ipek yada sentetik kumaştan üretilen, desenli, düz kare şeklindeki bayanların başına bazen de boyunlarına fular gibi bağladıkları küçük örtüdür. Küçük , orta ve büyük boyları olan bazı markalarda ve kumaş türlerinde ebatları değişmektedir. kullanılan kumaş kalitesine göre eşarp fiyatları değişmektedir, ipek, ipek tivil gibi eşarplar sentetik eşarplara göre daha pahalı olmaktadır. Kapalı bayanların kullandığı örtü olan eşarp… Read More »

Armine Tesettür Giyim

Tesettür giyim firmalarında artık artan model sayıları da dikkat çekmektedir. Eskilerde tesettürü hanımlar günlük kıyafet bulmak da dahi sıkıntı yaşıyorken şimdilerde bu durum tamamen ortadan kalktı. Birçok marka da tesettürlü hanımlara hitap eder oldu. Giyim sektöründe yer alan bu markalardan birisi de armine tesettür giyimdir. Tüm hanımların zevkine göre tasarlanan modellerde, her bayan kendi için… Read More »

Armine Eşarp

armine eşarp, 1994 yılında kurulan Kamer Tekstil’in ipek eşarp markası olarak sunuldu. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak sektörde öne çıkan bir marka haline geldi.2006 yılı itibariyle, baştan aşağı bayan giyimi üretimine de başlayarak ürün gamını genişletti. Armine Bursa’da 6000 metrekare kapalı alana sahip, ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde üretimi gerçekleştirmektedir. Bayanlar tarafından da sıklıkla kullanılan… Read More »

Armine Online

Birçok pardesü markaları kış sezonu için kolları sıvadı. Bu markalardan birisi de armine markasıdır. armine online olarak da bayanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. armine yeni sezona hızlı bir giriş yaparak sonbahar- kış koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Tesettür sektörünün köklü markalarından biri olan armine online satış ürün yelpazesi de çok geniş.

Armine Giyim

Tesettür giyim firmalarında artık artan model sayıları da dikkat çekmektedir. Eskilerde tesettürü hanımlar günlük kıyafet bulmak da dahi sıkıntı yaşıyorken şimdilerde bu durum tamamen ortadan kalktı. Birçok marka da tesettürlü hanımlara hitap eder oldu. Giyim sektöründe yer alan bu markalardan birisi de armine giyimdir. Tüm hanımların zevkine göre tasarlanan modellerde, her bayan kendi için uygun… Read More »