Tesettür Çarşaf Modelleri 2015

By | 6 Mayıs 2015

tesettur-carsaf-modelleri-2015Dinimiz kadınların tesettürünü istemektedir. Kadınlara değer ve önem verdiğinden tesettürü yüce Allah c.c kadınlara bahsetmiştir. Değerli olan şeyleri altın, ziynet eşyası vs nasıl ki saklıyorsak, gizliyorsak Allah da kadınların değerinden dolayı tesettürlü olmalarını istemektedir. tesettür kelime anlamı olarak, gizlemek, saklamak anlamlarına gelmektedir. Tesettür sadece bir kıyafetten ibaret olmayıp, ahlaki olarak da davranış şekli olarak da tesettüre uygun şekilde olunmalıdır. tesettür sadece bayanlara özgü kavram olmayıp erkeğinde tesettürü vardır.

tesettur-carsafErkeğin tesettürü bazen kendisine haram olan bir kadına bakmamak olup gözlerini haramdan sakınarak, gözleri ile tesettürü sağlamalıdır. Kadınlar islami tesettüre uygun kıyafetler giymek istiyorsa, üzerlerine yapışmayan, bedenini ortaya çıkarmayan, bol, gösterişsiz kıyafetler ile tesettür giyime uygun giyinmelidir. tesettür giyimin bir şekli yoktur, faka takva sahibi olarak tesettür sağlanmak isteniyorsa buna en uygun olanı tesettür çarşaf modellerinden yana seçim olmalıdır. tesettür çarşaf modelleri 2015 yılında da farklı modelleri ile de satılmaktadır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.