Tek Parça Namaz Elbisesi Modelleri

By | 6 Mayıs 2015

tek-parca-namaz-elbisesi-modelleriNamaz kılmak ile adeta Allahın huzuruna çıkmış olmaktayız. Bu sebeple namaz kılarken ve namaz öncesi namaz abdestimizi alırken bunu aklımızdan çıkarmayarak, en uygun şekilde doğru şekilde namaz ibadetimizi gerçekleştirmeliyiz. Namaza durduğumuzda en güzel, en temiz kıyafetlerimizi giyerek Allahın huzuruna çıkmalıyız. Kadınlar ister etek ile isterlerse tek parça namaz elbisesi modelleri ile namaz kılabilmektedir. Mühim olan etek olsun elbise olsun bedeni göstermeyecek şekilde olmasıdır. Namazın şartlarından biriside avret yerlerinin örtülmesidir tüm bedeninin örtülmesi dışında, bazı mezheplerde ayakların da örtülmesi yada örtülmemesi görüşü bulunmaktadır.

tek-parca-namaz-elbisesiNamaz kıyafeti içi gösterecek şekilde ince olmamalı baş örtüsü ise saçları tamamen kapatmalıdır. Ayrıca namaz elbisesi de dar olmamalıdır. Şimdilerde satılmak da olan namaz elbisesi modelleri ile rahat ve kolayca namaza hazır olunabilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.