Sefamerve Kap Modelleri 2017

By | 9 Haziran 2015

sefamerve-kap-modelleri-2015sefamerve kap modelleri 2015 sezonunda her bayanın tarzını yansıtan klasik, spor modelleri yer almaktadır. Spor tarzda giyinen hanımlar spor tarza klasik giyinmeyi seven hanımlar ise klasik tarzda kap modelleri ne yönelmektedir. Mevsim koşullarına uygun kap modelleri de yer almaktadır. Kışlık yada yazlık kap modelleri sefamerve kap modellerinde yer almaktadır. Kapalı hanımlar tarzlarını yansıtan severek kullanacağı kap modeli edinebilir. Hem renk, hem tasarım, model alternatifleri kap modellerinde fazladır.

kap-modelleriKap modelleri ara boy olarak tabir edilen ne çok kısa ne de çok uzun dış kıyafetlerdir. Kap modelleri ile her türlü kıyafet kullanılabilmektedir. Etek, bol pantolonlar, pantolon etekler ve daha pek çok alt giyim kullanılarak kombin yapılabilmektedir. Kap modellerini tesettür giyim mağazalarından internet giyim sitelerinden bulabilirsiniz.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.