İhvan Tesettür Giyim

Sefa Merve Şifrem Ferace

By | 9 Haziran 2015

sefa-merve-şifrem-ferace   Genellikle ferace modelleri omuzdan ayak topuklarına kadar uzanan, uzun kolları olan modellerden oluştuğundan kapalı hanımlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca ferace kumaşlarının da  dökümlü, rahat kumaşlardan üretiliyor olması tesettürlü bayanların tercihleri arasında olmasına neden olmaktadır. Feraceler çarşafla- pardesu arasında olan dış kıyafetler arasında yer aldığından; her mevsim de kullanılmaktadır. Eskilerde yalnızca belirli mevsimlerde kullanılan feraceler şimdilerde her zaman, her mevsim kullanılmaktadır.

sefa-merve-feraceGünümüzde de tasarım olarak, görünüş olarak çok farklı ferace modelleri bulmak mümkün hale geldi. Günlük, abiye, spor gibi farklı modellerde farklı tarzlar da feraceleri de bulabiliriz. sefa merve şifrem ferace modellerinde her çeşit ferace modelini bulabilmekteyiz. içinde bulunduğumuz yaz sezonunda da hem şık hem de tesettür çizgisine uygun şekilde giyinebilirsiniz. Fazla çeşitliliği bulunan ferace modellerinden beğenerek kullanacağınız ferace modelini bulmak mümkün.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.