İhvan Tesettür Giyim

Şahin Ferace

By | 6 Haziran 2015

sahin-ferace Ferace modelleri geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bayan dış kıyafetlerdir. Bu zamana gelene dek birçok değişikliğe de uğramıştır ve ferace çeşitliliği de artmıştır. Yüzlerce ferace markası da piyasada yerini almıştır. Bu markalardan bir tanesi de şahin ferace markasıdır. şahin ferace yalnızca ferace modelleri üretmekle kalmayıp; tesettür elbise modelleri ile de yurtiçinde ve yurtdışında tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Hem klasik hem de spor modelleri bulunan şahin ferace her tarzda bayan hitap etmiş olmaktadır. Asil, şık, zarif koleksiyonları ile kapalı bayanlara alternatif ferace sunmaktadır.

sahin-ferace-modelleriTek tip aynı model feraceden sıkılan, farklı tasarımlar arayan kapalı hanımlar için yüzlerce model ferace alternatifi de sunmaktadır. Ayrıca her yaştan ve her bedenden ferace modelleri sayesinde geniş bir kitleye de hitap etmektedir. Her kapalı bayan kendisini rahat hissedecek ferace modelini mutlaka bulacaktır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.