Rüyada Namaz Kılmak İcin Boydan Elbise Ğiymek

By | 20 Mayıs 2015

ruyada-namaz-kılmak-icin-boydan-elbise-giymek  Hayatımızın büyük bir kısmı uykuda geçmektedir. Uyku gün içerisinde tükettiğimiz enerjimizin, yorgunluğumuzun atılmasını sağlayan bir süreçtir. Uyuyarak, tekrar yeni gün için enerji depolamak da bedenimizin dinlenmesini sağlamaktayız. Çoğumuz uyku esnasında da rüya görürüz. Kimimiz için rüya bilinçaltımızda kalan şeylerin rüyada tekrarlanması iken kimi rüya araştırmacıları içinse rüyaların anlamları da olmaktadır. Örneğin televizyonda veya baska bir yerde film izleyen kişi rüyasında aynı şeyleri görebilir. Bu durum da  etkisinde kalmaktır.

namaz-elbisesiYani gerçek rüya olmamaktadır. Yada bir kişinin kafasında sürekli yapmak istediği bir eylem varsa onunla alakalı da rüyalar görebilmektedir. Örneğin namaz kılmak isteyen bir kişinin her gün bu düşünce kafasında oluyorsa rüyada namaz kılmak icin boydan elbise ğiymek görebilmektedir. Anlam olarak ise; rüyada namaz kılmak icin boydan elbise ğiymek  İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada elbise görmenin yedi tabiri vardır: 1-Temiz inanç 2-Zenginlik 3-İzzet ve makam 4-Menfaat 5-Geçim konusunda rahatlık 6-Amel 7-Adalet anlamlarına gelmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.