Ranuna Haşema

By | 11 Haziran 2015

   ranuna-hasemahaşema, kapalı hanımlar için özel olarak tasarlanmış, yüzme kıyafetleridir. Birçok haşema markası da günümüzde yer almaktadır. bu barkalardan birisi ranuna haşemalarıdır. ranuna haşema 2002 yılında faaliyete geçmiştir. türkiye de ilk defa su geçirmeyen, güneş ışınlarından koruyan, pütürlenme yapmayan, dayanıklı, kuma dayanıklı, klora dayanıklı, kumaşlardan mayolar üretmiştir. her geçen gün değişen ve yenilenen kumaş çeşitleri ile haşemalar, deniz mayoları, havuz mayoları üretimi ile çalışmalarına devam etmektedirler. Günümüzde kapalı mayo üreticileri oldukça kaliteli mayo üretimi yapmaktadırlar.

ranuna-hasemalarKapalı bayanlar rahatlıkla şık ve güzel şekilde deniz ve havuzların keyfini sürebilmektedirler.  Havuz mayolarında kullanılan kumaşlar dünyaca ünlü ve kalite standartları olan ürünlerdir. Kapalı mayolar sayesinde kapalı hanımlar diledikleri gibi denizin tadını çıkarma şansını yakalamaktadırlar. Deniz ve havuzlarda rahatça kapalı mayo-haşemalar sayesinde serinleyebilmektedirler.  ayrıca ranuna  tesettür mayoları, tesettür eşofman, çocuk mayoları da üretmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.