Pelerinli Sultan Model Çarşaf

By | 5 Haziran 2015

pelerinli-sultan-model-carsafYüce Allah kadınların tesettürünü istemektedir. Tesettür ile ilgili ayetleri Kuran-ı kerimin ayetlerinde görebilmekteyiz. Tesettür yalnızca bir giyinme şekli ile kalmayıp aynı zamanda bir yaşam biçimidir. Tesettürlü hanımların dikkat etmesi gereken hususlar da bulunmaktadır. Tesettür kelime anlamı ile örtünmek, bir şeyi gizlemek anlamlarına gelmektedir. Bedeni tamamen örtecek, vücut hatlarını belli etmeyecek, dar kıyafetlerden kaçınarak, gösterişten uzak kıyafetler tesettüre uygun olmaktadır. Tesettür aslında tam mana ile sağlanmak isteniyorsa; çarşaf giyilmesi uygun olacaktır.

sultan-carsafÇünkü çarşaf ile vücut hatları tam olarak kapanmak da koyu rengi ile gösterişten uzak görüntü sağlamaktadır. Çarşafa dair de ayet ve hadisler yer almaktadır. Takva sahibi kişiler çarşaf giymeyi uygun bulmaktadırlar. Çarşaf giyilmesi her bayanın nefsine uymayabilir, takva sahibi bayanlar nefsinden uzaklaşarak çarşaf giymektedir. Günümüzde çarşafında faklı şekillerini görebilmekteyiz.  pelerinli sultan model çarşaf çarşaf modellerinden yalnızca bir tanesidir. Çarşaf modelleri de oldukça çeşitlidir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.