İhvan Tesettür Giyim

Pardesü Satın Al

By | 5 Haziran 2015

pardesu-satin-al   Kapalı hanımlar açısında dış kıyafet oldukça önem taşımaktadır. Dışarı çıkılacağı zaman vücut hatlarını belli etmeyen, dar olmayan, içi belli etmeyen, abartılı olmayan dış kıyafetler arasından seçim yapılmalıdır. Yalnızca etek bluz yada pantolon bluz gibi kıyafetler ile dışarı çıkmak doğru olmamaktadır. Bu şekilde giyilmesi islami giyim şekline uygun olmamaktadır. Kapalı hanımların kullanabileceği dış kıyafetler arasında; pardesü, ferace, çarşaf, kap gibi dış kıyafetler yer almaktadır.

pardesu-alÖzellikle pardesü modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Mevsim şartlarına uygun düşen birçok pardesü seçeneği yer almaktadır. Yazları terletmeyen, ince daha çok açık renkli modeller tercih edilirken, kış aylarında daha kalın kumaşlar ile tasarlanmış koyu renkli pardesü satın alınmaktadır. Pardesü modellerinde kullanılan kumaş türleri de farklı farklıdır. Her kapalı bayanın beğeneceği pardesü modeli bulunmaktadır. Çünkü pardesü modelleri çok çeşitliliğe sahiptir. Mağazalardan pardesü bulunabildiği gibi internet tesettür giyim sitelerinden de pardesü satın alınabilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.