Pantolonlu Tesettür Giyim

By | 7 Mayıs 2015

pantolonlu-tesettur-giyim   tesettür giyim geçmişe bakıldığında oldukça uzun bir yol kat etmiştir. İlk tesettür giyim zamanında tesettür giyim parçaları zevksiz, çok fazla göze hitap etmeyen tesettür modellerinden oluşmaktaydı zamanla modayla da bağlantılı olarak tesettür giyim de yenilenmiştir. tesettür giyim dediğimizde, etek, ceket, ferace, pardesü, bluz, pantolonlu tesettür giyim modellerini sayabiliriz. pantolonlu tesettür giyim etek giymekten hoşlanmayan, pantolon ile rahat eden kapalı hanımlar için ölçülü bir çizgide üretilmiştir. pantolonlu tesettür giyim de pantolon modelleri eteğe benzeyen oldukça bol, dökümlü modellerden oluşmaktadır. Farklı model ve farklı renk tonlarında oluşmuş pantolon çeşitleri yer almaktadır.

pantolonPantolon modelleri de günlük yaşam ve abiye olmak üzere farklı kumaş türleri ile hazırlanmaktadır. Aynı zamanda mevsimin şartlarına uygun pantolon modelleri de mevcuttur. Hem rahat hem de şık modelleri ile kapalı hanımların beğenisine sunulmuştur.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.