Pamuklu Umre Kıyafetleri

By | 6 Mayıs 2015

pamuklu-umre-kiyafetleriİslamın şartları arasında olan hac ibadeti kadın olsun erkek olsun her Müslümanın vazifesidir. Yalnız bu vazifenin yerine getirilmesinde ekonomik yönden iyi koşullar olmalı, büyük sağlık problemleri de olmamalıdır. Bunların dışında her Müslüman hac görevini yapmalıdır. Hac dışında umre ibadeti de sünnettir. Hac vazifesi farz iken, umre yapmak ise, sünnet hükmündedir. Umreye aynı zamanda küçük hac da denmektedir. Umreye giden kişilere mütemir adı verilmektedir. hac olsun umre olsun kutsal yerlere gitmeden önce bu uzun yolculukta iklim şartları da dikkate alınarak uygun kıyafetler yanımıza almalıyız. Sıcak bir ülkeye gidileceğinden pamuklu umre kıyafetleri nden tercih yapmak doğru olacaktır

pamuklu-kıyafetpamuklu kıyafetler sağlık açısından da her zaman en uygun kıyafetlerdir. Pamuklu kıyafetler bakteri üretmez, terletmez, vücudun hava almasını sağlar vücut terini de emmektedir. pamuklu umre kıyafetleri tesettür mağazalarından, internet sitelerinden de temin edilebilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.