Online Tesettür

By | 4 Haziran 2015

online-tesetturAllahü Teala kadınların kapanmasını emretmektedir. Kur’an-ı Kerim’de örtünme ile ilgili âyetler yer almaktadır.. Bunlardan biri Nur sûresindeki: “Mü’min kadınlara da söyle: Gözlerini (harama bakmaktan) sakınsınlar, namuslarını korusunlar. Kendiliğinden görünen kısımları müstesna olmak üzere, ziynetlerini açmasınlar. Başörtülerini, yakalarının üzerine vursunlar” âyet-i kerimesidir.

tesetturBir diğer âyet-i kerime ise, Ahzab sûresi 59 âyettir ki; “Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve mü’minlerin hanımlarına söyle: (Evden çıkarlarken) üstlerine vücutlarını iyice örten cilbablarını (dış elbiselerini) giysinler. Bu, onların tanınıp eziyet edilmemelerine en elverişli olandır” buyrulmaktadır. Bunlardan yola çıkarak Allahın emir ve yasakları dahilinde yaşayan bir bayan örtünmesine de dikkat etmelidir. Vücut hatlarını belli etmeyen kıyafetler giymeli, İnce olmayan içi beli etmeyen kıyafetler kullanmalıdır. Takva sahibi olarak ise islami giyime en uygun olan çarşaf giyilmesidir. İnternet üzerinden de online tesettür mağazalarından da kapalı kıyafet çeşitlerine ulaşarak, sipariş verilebilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.