Namaz Kılmak İçin Uygun Fiyatlı Feraceler

By | 18 Mayıs 2015

namaz-kilmak-icin-uygun-fiyatli-feraceler Yüce Allah bizlere günün belirli vakitlerinde namaz kılmayı emretmektedir.  Peygamberler ve melekler dahi Allahı secde ederek Allaha olan bağlılıklarını göstermişlerdir. Öyle ki  peygamber efendimiz;  Sabahlara kadar namaz kılmaktan ayakları şişiyordu. Neden böyle yaptığını söyleyenlere de, “Allah’a çok şükreden bir kul olmayayım mı?” diyordu. Hazreti Ömer peygamberde  hançerlenmiş şekilde  baygın halde yatıyordu. O sırada Misver bin Mahreme gelir. Durumu öğrenince, O’na namazın geçtiğini söyleyin, hemen ayılır, der. Ömer’e: Yâ Ömer, namaz! Derler. Ömer, birden yerinden doğrulur ve Öyle mi, vallahi namazı terk edenin İslam’da payı yoktur, der. Ve sonra da vücudundan kan aka aka namaz kılar.  namaz-feracesi

Yüce peygamberler dahi Allaha karşı saygı ve bağlılıklarını bu denli hassasiyet ve özveri ile yerine getirirken biz kullar da bizlere 24 saat veren Allaha sabah, öğlen, ikindi, akşam, yatsı olmak üzere çok az bir zamanımızı namaza ayırarak kulluk görevimizi yerine getirmeliyiz. Bu denli önemli ibadeti de yerine getirirken namaz dışında ve namaz içinde de belirli hususlara uymalıyız. Namaz abdesti almalı namaz kılacağımız yerin temiz olmasına dikkat etmeli namaz kıyafetlerimizin de aynı şekilde temiz olmasına özen göstermeliyiz. Hanımlar kıyafet hususunda oldukça şanslıdırlar ki namaz kılmak için uygun fiyatlı feracelerden edinerek kısa sürede nerede olurlarsa olsunlar namaza uygun kıyafet ile namaz kılabilmektedirler.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.