Namaz Elbisesi Online Satış

By | 23 Mayıs 2015

namaz-elbisesi-online-satisNamaz ibadeti diğer tüm ibadet çeşitlerinde olduğu gibi önemi oldukça fazla olan bir ibadet şeklidir. Namaz kılan bir Müslüman hem namaz ile sayısız sevap kazanırken hem bu dünya hem de ahiret hayatı içinde hazırlık yapmış olmaktadır. Bu dünyada namaz kılan Müslüman kimsenin işleri yolunda gider, bereketi artar, huzuru arttırır, kişiyi kötülüklerden de alıkoymaktadır. Namazın manevi faydalarının yanı sıra sağlık yönünden de birçok faydası bulunmaktadır. Namaz kılan bir kimse; belirli vakitlerde sabah, öğlen, ikindi, akşam, yatsı gibi zamanlarda belirli hareketler ile kılındığı için kişiyi zinde tutar.

namaz-elbisesiNamaz esnasında eğilip, kalkındığı için kan devir daimi olmaktadır. Selam verme esnasında gözler hareket halinde olduğu için göz kaslarının da çalışmasını sağlamaktadır. Vücudun her bir noktası çalıştığı için adeta spor yapmak gibidir Bununla ilgili olarak kuranı kerimde; ”Onlar inanmışlar,kalbleri Allah’ı zikirle huzura kavuşur.”(Ra’d Suresi:28)Yine:”Rablerinden korkanların bu kitaptan tüyleri ürperir,sonra hem derileri,hem de kalbleri Allah’ın zikriyle yumuşar ve yatışır.”(Zümer Suresi:23) Bir hadis-i şerifte,”Namazda şifa vardır.”(Ahmed ibn.-i Hanbel:2/390) buyurulur. Namaz öncesinde belirli hazırlıklar vardır bunlar namaz abdesti alınması namaza uygun namaz elbisesi giyilmesi namaza durulacak yerin kıble yönünde olması gibi tüm bunlardan sonra niyet edilerek namaza başlanabilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.