Namaz Elbisesi 2017

By | 6 Haziran 2015

namaz-elbisesi-2015  Namaz dinin direğidir. Namaz kılmaya dair birçok hadis ve ayetler bulunmaktadır. Beş vakit namaz, Müslümanlara farz kılınmıştır Günün belirli saatlerinde kılınan; sabah, öğlen, ikindi, akşam, yatsı olmak üzere kılınan namaz; Allahı anmak içindir. Namaz kılmak hem dünya hem de ahiret hayatımız için oldukça önemlidir. Namaz kılarken ki duyduğumuz huzur dünyada sağlanacak hiçbir huzura benzememektedir. Namaz kıldığımızda adeta Yüce Allah ile konuşur Allaha istediklerimizi, dileklerimiz, günahlarımızı bağışlaması için yalvarırız. Bu kadar önemli olan namaz ibadeti içinde uygun namaz elbisesi de giyilmelidir. Namaza durduğumuzda kılık kıyafetimizle, kendimize çeki düzen vermeliyiz.

namaz-elbisesiNamazda gerekli olan avret yerlerinin örtülmesi gerekmektedir.  Bu erkeklerin dizkapağı ile göbeğinin arası, kadının da, elleri, yüzü ve ayakları hariç diğer yerlerini örtmekle yapılır. namaz elbisesi  içi göstermeyecek, vücut hatlarımızı belli etmeyecek şekilde bol olması gerekmektedir.  Dinimiz temizlik üzerine kurulu oluğundan; namaz öncesinde ve namaza dururken de temiz namaz elbisesi ile namaza durmalıyız.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.