İhvan Tesettür Giyim

Kot Pardesü

By | 31 Ocak 2015

kot-pardesuKapalı giyim modelleri arasında en çok kullanılan ürünlerin en başında pardesü modelleri geliyor. Pardesü modellerinin farklı kumaş türleri ve tasarımları bulunmaktadır. Kot pardesüler bunlardan birisidir. Daha çok genç bayanların da daha farklı görünüm elde etmek için tercih ettikleri kot pardesü modelleri oldukça revaçta olan modeller arasındadır.

kot-pardesulerpardesü modelleri, genellikle kış aylarında ferace modellerinden daha çok tercih edilmektedir. Feraceler de her ne kadar  kış aylarında kullanılabilecek kumaşlarla üretilseler de pardesüler daha çok tercih edilmektedir. kot pardesü modelleri, genç bayanlar arasında son zamanların en çok tutulan modellerinden biridir.

Değişik renk ve tasarımlarıyla dikkat çeken ve tesettür çizgisinin muhafazası için gerçekten ideal tasarımlara sahip olan pardesü modelleriyle şıklığı yansıtmakla birlikte, kullanımı da oldukça rahattır. Pardesüler arasında kapşonlu kot pardesü modelleri bu sene çok fazlasıyla tercih edilen biri kot pardesü modelleri arasındaoldu. Farklı tasarımların işlenmesiyle değişik görünümlerin yakalanmasında yardımcı olan kot pardesü modellerinde; Birbirinden farklı model ve tasarımlarla her bayan şıklığı yakalayabilmektedir.  http://www.ihvangiyim.com/8_pardesu-manto-kap.html adresinden de pardesü modelleri bulabilir, beğendiğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.