Kız Çocukları İçin Namaz Kıyafetleri

By | 7 Mayıs 2015

kiz-cocuklari-icin-namaz-kiyafetleri   Namaz ibadeti; islamın şartları arasında olan akli dengesi yerinde olan ergenlik çağına erişmiş kadın yada erkek herkes için yerine getirilmesi gereken bir vazifedir. Allahın biz kullarına karşı sayısız nimeti karşısında günün belirli vakitlerinde kısa bir süremizi ayırarak Allaha karşı kulluk görevimizi yerine getirebiliriz. 24 saatte toplam 5 vakit namazda en fazla bir günde 1 saatimizi ayırmış olursak manevi olarak huzurlu, mutlu aynı zamanda Allaha karşı kulluk görevini yerine getirmiş kullar olabiliriz.

namaz-kiyafetiÇocuklarımıza da namaz ibadetini küçük yaşta aşılamalıyız onlara namazın önemini anlatmalı, aynı zamanda aileleri olarak, anne, baba olarak evimizde namaz kılan kişiler olduğumuzda çocuklara doğru örnek olmuş olur, küçük yaşta çocuklarımıza namaz sevgisini de kazandırmış oluruz. Küçük yaştaki çocuklarımıza namazı daha çok sevdirmek amaçlı onlara ufak namaz seccadeleri, erkek yada kız çocukları için namaz kıyafetleri de alarak onlara kendi eşyaları ile namaz kılma mutluluğunu yaşatabiliriz.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.