Kişlik Sari Ferace

By | 16 Mayıs 2015

kislik-sari-ferace Feraceler uzun kollu genellikle boyu ayak bileklerine kadar uzanan siyah rengi ile bilinen kapalı kadın dış giysisidir. Feraceler eskilerden beri kullanılmış olup bir dönem kullanımına ara verildikten sonra tekrar revaçta olan dış kıyafet olmaktadır. İlk zamanlarda tek tip siyah uzun feraceler üretilmekte iken şimdiki zamanda uzun siyah klasik ferace modellerinin yanı sıra kısa feraceler ve renkli ferace modelleri de yer almaktadır. Aynı zamanda mevsimlik olarak feraceler kullanılmakta iken içinde bulunduğumuz zamanda her mevsim ferace kullanılabilmektedir.

sari-feraceFeracelerin bayanlar tarafından oldukça rahat kullanımı olmaktadır. Özellikle geçtiğimiz kış sezonunda kişlik sarı ferace modelleri oldukça revaçta olup kapalı hanımlar tarafından çokça tutulmuştu. Feraceler de diğer tesettür ürünlerinde olduğu gibi her sezon farklı model ve renk seçenekleri ile değişime girmektedir. ilkbahar. sonbahar yaz ve kış kısaca her mevsimde mevsim şartlarına uygun uyum sağlayacak kumaş cinsleri ile feraceler satılmaktadır. Feracelerin her mevsimde kullanılacak şekilde olması da kapalı hanımların yüzünü güldürmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.