Kışlık Kap Modelleri

By | 9 Nisan 2015

kislik-kap-modelleriSoğukların hissedildiği şu günlerde kışlık kıyafetler de tekrar  yerini almış bulunmaktadır. Birçoğumuz kışlık kıyafetlerini yerlerinden çıkardılar bile. Dış giyim kıyafet ihtiyacı olanlar, sıklıkla tercih edilen pardesü, manto, kap rağbet göstererek, kişiler tercihine göre pardesü, kaban, kışlık kap  modelleri araştırmasına girmektedirler. Birçok dış kıyafet  modeli yer almaktadır. Uzun pardesüler, kısa pardesüler, mantolar, kap modelleri bulunmaktadır.

kislik-kapKapalı hanımlar tarafından da dış giyim çeşitleri arasında yer alan birçok dış giyim türü her mevsim sıklıkla kullanılmaktadır. Kapalı bayanlar genellikle kışlık kap modelleri arasından tercih yaptığında; alt kıyafet olarak etek yada bol pantolon giyerek kombin yapmaktadırlar. Kapalılar için tasarlanan pardesüler her mevsim kullanılacak kumaş çeşitleri sayesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yazları ince terletmeyen kumaşlar, kışları ise; daha kalın kumaşlar kullanılarak pardesü tasarımında kullanılmaktadır.

Kış ayları için kapalı bayanların yanı sıra kapalı olmayan bayanlar da pardesü kullanımına yer vermektedir. Her markanın kendine has farklı modeller de tasarlanmış, dış kıyafet yorumu vardır. Mağazalardan pardesü alınacağı gibi internet giyim sitelerinden de beğendiğimiz ürünün siparişini verebiliriz. İhvan giyim mağazasının https://www.misstesettur.com.tr/pardesu  adresinden de birçok pardesü, manto, kap markası ve modellerini bularak, inceleyebilir, beğendiğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.