Kadın İçin Namaz Elbisesi

By | 11 Haziran 2015

kadin-icin-namaz-elbisesi    Namaz Müslüman olan kadın ve erkek için farz kılınmıştır. Namaz kılınmasına dair birçok ayet ve hadisler bulunmaktadır. Namaz hem bu dünyada hem de ahiret hayatımız için oldukça önemlidir. Namaz kılmanın sayısız sevabı ve manevi huzuru bulunmaktadır. Bu denli önemli olan namaz konusu, namaz öncesinde, naz sırasında bazı hususları da beraberinde getirmektedir. Namaz abdesti doğru şekilde alınmalı, temiz namaz elbisesi giyilmeli, kıbleye doğru şekilde durulmalı ve namaz kılınacak yerinde temiz olması gerekmektedir. Namazın farzlarından birisi de namazda örtülmesi gereken yerleri örtmektir. Kadının ve erkeğin namaza durmadan önce bedeninde örtmesi gereken yerler vardır.

namaz-elbisesiKadınların namaza durmadan önce örtmesi gereken yerleri; eli, yüzü ve ayaklarının dışında bütün bedenidir. Bazı mezheplere göre kadınların namaz esnasında ayaklarını da kapatması da gerekmektedir. Şimdilerde kadın için namaz elbisesi de satılmaktadır. Bu kadın için namaz elbisesi sayesinde bayanlar kısa süre içinde namaza hazır hale gelebilmektedirler.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.