Gittigidiyor Bebek Mevlüt Süsleri

By | 28 Mayıs 2015

gittigidiyor-bebek-mevlut-susleri     Dünyaya gözlerini yeni açacak olan bebeğimiz için hem büyük bir heyecan hem de büyük bir mutluluk duyarak bebeğin doğacağı günü sabırsızlıkla bekleriz. Aileye katılacak olan bu minik için ihtiyacı olabilecek her türlü eşya ince ayrıntısına kadar düşünülerek eksikler tamamlanır. Kullanacağı büyük eşyalardan, kıyafetlerden, biberona, emziğe kadar her türlü ihtiyaç düşünülerek, alınır. Bebek doğduktan sonra çoğu aile bebek için bebek mevlüt yaparak, mevlüt merasimi gerçekleşir. Bebek mevlüdün de bebeğin kız yada erkek oluşuna uygun süslü kıyafetler giydirilir.

Mevlüthan çağrılarak dualar okunur, bebek için güzel dileklerde bulunulur. Gelen kişilere imkanlar dahilinde yiyecek dağıtılır, o günün anısına yine gelen kişilere bebek mevlüt süsleri de verilebilmektedir. bebek mevlüt süsleri oldukça çeşitlidir. havlu, tespih, magnetler, çikolatalar, şekerler, çerçeveler, aynalar daha pek çok mevlüt hediyelikleri verilebilmektedir. gittigidiyor bebek mevlüt süsleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Bebek mevlüdü düşünenler gittigidiyor bebek mevlüt süslerinden uygun fiyatlı olarak sipariş verebilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.