İhvan Tesettür Giyim

Gencallar Pardesü

By | 8 Haziran 2015

gencallar-pardesu   İnsanların görüşlerine, inançlarına göre de giyim tercihleri şekillenmektedir. Bu doğrultuda görüşlere göre kıyafetler de farklılaşmak da değişmektedir.  Özellikle kapalı hanımlar birkaç yıl öncesine kadar kendilerine uygun tesettür kıyafetler bulamamaktaydılar. Kapalı hanımlar tesettür kıyafetler bulsalar dahi çok da fazla göze hitap etmeyen, albenisi olmayan tesettür kıyafetler satılmaktaydı. Mecburen bayanlar da ihtiyaç dolayısı ile bu kıyafetlerden almak zorunda kalıyorlardı. Şimdilerde ise hem  dinin gereklerini olması gerektiği şekilde yerine getirerek kıyafetler bulmak da hem de şık olma şansını yakaladılar.  

gencallar-pardesu-modelleriTesettür giyimde önemli dış kıyafetler arasında da pardesü modelleri gelmektedir.  Kapalı hanımlar pardesü modellerini satın alırken oldukça seçici  davranmaktadır. Hal böyle olunca birçok marka da takip edilmektedir.  Bu markalardan birisi de gencallar pardesü  olmaktadır  gencallar pardesü kaliteli ve şık ürünleri tesettürlü hanımlara sunmaktadır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.