Fermuarlı Yarasa Kol Ferace

By | 8 Haziran 2015

fermuarli-yarasa-kol-feraceOsmanlı döneminden günümüze kadar gelmiş olan dış giyim çeşitlerinden birisi de feracelerdir. Feraceler hem tesettüre uygunluk hem de kullanışlı ve rahat olması sebebiyle tesettürlü hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ferace modellerine her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Eskilerde yalnızca klasik model siyah olan feracelerin; Şimdilerde renkli ferace modellerinden tutun fermuarlı yarasa kol ferace modeline kadar çeşidini bulmak artık mümkün. Hem rahat olsun, hem modaya uygun olsun ve en önemlisi tesettüre uygun olsun istiyorsak  fermuarlı yarasa kol ferace tercih edilebilir. Dış giyim olarak ferace giyilmesi, hem rahat etmemizi sağlar, aynı zamanda tesettüre uygunluk sağlamaktadır. Feracemizi, yarasa kol ferace arasından seçimden yaparsak, modaya uygun tarz bir görüntü de elde etmiş oluruz.

         yarasa-kol-ferace Bu yaz tesettürlü bayanların üzerinde en sık göreceğimiz ürünlerden biriside; yarasa kol ferace olacaktır. Bu feraceler oldukça revaçta, her tesettürlü bayanın dolabında olması gereken bir model özelliğindedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.