Ferace Örtüsü Modelleri

By | 20 Mayıs 2015

ferace-ortusu-modelelri Feraceler kapalı hanımların kullandığı dış kıyafetler arasındadır. Ferace modelleri tesettür giyime uygunluk sağlamaktadır. Pardesü ve çarşafa benzeyen bir görüntü sergilemektedir, ferace modelleri tesettür giyim ile ilgili; Kur’ân’da Ahzâb sûresi 59. âyette geçmektedir. Âyette şöyle buyrulmaktadır: “Ey Peygamber! Eşlerine, kızlarına ve mü’minlerin kadınlarına söyle, üzerlerine cilbaplarını alsınlar. Bu, onların tanınıp, böylece eziyet edilmemelerine en uygun olanıdır. Ayette geçen cilbap kelimesi,  kadınların dışarı çıkarken giyindikleri elbise etek, gömlek, pardösü vb. giysiler ve ferace örtüsü demektir. Feraceler günümüzde farklı tasarımları ve görünümleri ile oldukça şık bir görüntü de sergilemektedir.

ferace-ortusuferace örtüsü modelleri de oldukça şık olmakla beraber kapalı hanımlar tarafından kullanılmaktadır. Kapalı hanımların gerek kıyafet gerekse dış kıyafet olarak yüzlerce seçeneği yer almaktadır. Eskilerde giyim hususunda muzdarip olan kapalı hanımlar şimdilerde istedikleri giyim çeşidini rahatlıkla bulmaları sebebiyle derin bir nefes aldılar.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.