Ferace Kesimi Ve Dikimi

By | 7 Mayıs 2015

ferace-kesimi-ve-dikimi   Feraceler boyu ayak bileklerine kadar uzanan uzun kollu, dış giyim kıyafetinin adıdır. Feraceler çok eski yıllardan beri kullanılmaktadır. Ulema sınıfından olan kişiler dahi yakası kürklü ferace modelleri ile ferace kullanımına yer vermişlerdir. Feraceler eski zamanlarda hazır halde bulunmuyordu feracenin ancak eskimesi, yırtılması vb durumlarda ferace kesimi ve dikimi terziler tarafından yada hanımların kendi çabaları ile ferace kesimi ve dikimi yapılarak ferace değiştirilebiliyordu. Günümüze kadar gelen feraceler neyse ki hazır halde pek çok çeşidi ile bulunabilmektedir. klasik siyah rengi dışında pek çok farklı rengi ve kesimi ile feraceleri bulmak artık mümkün.

feracelerGerek hac ve umre ziyaretleri esnasında gerekse günlük, abiye olarak da feraceler kullanılmaktadır. Renkli feraceleri daha çok genç yaştaki bayanlar kullanmaktadır.  feraceler her ortamda kullanmaya elverişli kıyafetlerdir. bir davette kullanmak üzere işlemeli taşlı feraceler kullanılabilirken günlük olarak daha sade modelli feraceler seçilebilir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.