Ferace Büyük Beden

By | 7 Haziran 2015

ferace-buyuk-beden   Feraceler tesettürlü bayanlar tarafından oldukça rağbet gören ve sıklıkla kullanılan tesettür kadın kıyafetidir. Feraceler Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmiş olup, bir dönem kullanılması yasaklanmasına rağmen şimdilerde halen kullanılmaktadır. Feraceler eski zamanlarda hazır halde bulunmamakta eskimesi yada yenisi istenmesi halinde kumaş alınıp dikilir yada terzilerde diktirilirdi üstelik çok seçeneği de yoktu. Klasik model siyah rengi dışında başka modelleri yer almamaktaydı. Ülkemize ilk geldiğinde çok fazla rağbet görmemekle beraber yalnızca hac ve umre esnasında kullanımına yer verilmekteydi.

buyuk-beden-feraceKullanımının rahat olmasını anlayan tesettürlü hanımlar zamanla ferace modellerini rağbet göstererek sıklıkla her ortamda ferace kullanmaya başladı. Bu denli rağbet  görmesi sonucunda birçok ferace model ve renginde de artış oldu. Hemen hemen her bedenide olan feracelerin ferace büyük beden olarak da modelleri yer almaktadır. Kilolarından sıkıntı yaşayan bayanlar ferace büyük beden modelleri sayesinde rahatlık elde etmektedirler.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.