En Ucuz Tesettür Mayo

By | 23 Mayıs 2015

en-ucuz-tesettur-mayo      Tesettür mayo modelleri özellikle kapalı hanımlar için büyük bir nimettir. Eskilerde kapalı hanımlara özgü kapalı mayo yada haşema adı verilen tesettür mayo modelleri yer almıyordu. Çoğu zaman kapalı hanımlar deniz yada havuz gibi yerlerde ortamdan mahrum kalarak, deniz ve havuzun keyfini çıkaramıyorlardı. Bu durum muhafazakar aileler için sıkıntıya neden oluyordu bu durumun farkına veren mayo üreticileri kolları sıvayarak harekete geçtiler ve kapalı hanımlar içinde onların inanışlarına giyim şekline uygun olacak biçimde tesettür mayo üretmeye, tasarlamaya başladılar

ucuz-tesettur-mayoZamanla öyle tutuldu ki kapalı mayoları tesettürlü hanımlar sürekli tatil mekanlarında kullanmaya yer verdiler yalnızca kapalı hanımlarla sınırlı kalmayıp kapalı olmayıp açık giyinmek istemeyen yada vücut kusurlarını gizlemek isteyen hanımlarda en ucuz tesettür mayo kullanmaya başladılar. mayo satışı yapan yerlerden, internet sitelerinden tesettür mağazalarından da tesettür mayoları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.