Elbise Tesettür Modelleri

By | 7 Mayıs 2015

elbise-tesettur-modelleri elbise tesettür modelleri özellikle dinimizin uygun ön gördüğü şekilde tüm vücudu kapayacak şekilde üretilmektedir. elbise tesettür modelleri ayrıca hem rahat hem de kullanışlıdır. Eskilerde çok fazla albenisi olmayan elbise modellerinin şimdilerde birçok farklı modellerde üretildiğini de görmekteyiz. tesettür giyim kapalı hanımlara hem sadelik hem de şıklığı sunmaktadır. Birçok tesettür giyim markası da inançlarımıza uygun tesettür modelleri üretmektedir. Vücut hatlarını tamamen kapatırken bel, yaka kol gibi kısımlarda ufak detaylar ile şekillendirerek hoş bir görüntü de elde edilmektedir.

tesettur-elbiseGerek günlük hayatta sade, günlük hayata uygun kumaşlar ile elbise modelleri bulunurken gerekse önemli günler, davetler için de daha farklı daha ağır kumaşlardan farklı aksesuarlarda kullanılarak, abiye elbise tesettür modelleri de yer almaktadır. Geçmişe nazaran oldukça şık, hoş, islami çizgiye uygun tesettür giyim modelleri üretildiğini görebiliyoruz.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.