Carse Kara Çarşaf Fiyatı

By | 7 Haziran 2015
carse-kara-carsaf-fiyatı  Tesettürle ilgili olarak; Kur’an–ı Kerim’de örtünme ile ilgili âyetler iki sûrede yer almıştır. Bunlardan bir tanesi Nur sûresindeki: “Mü’min kadınlara da söyle: Gözlerini (harama bakmaktan) sakınsınlar, namuslarını korusunlar. Kendiliğinden görünen kısımları müstesna olmak üzere, ziynetlerini açmasınlar. Başörtülerini, yakalarının üzerine vursunlar…” âyet–i kerimesidir. Bir diğer âyet–i kerime ise, Ahzab sûresi 59 âyettir ki; “Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve mü’minlerin hanımlarına söyle: (Evden çıkarlarken) üstlerine vücutlarını iyice örten cilbablarını (dış elbiselerini) giysinler. Bu, onların tanınıp eziyet edilmemelerine en elverişli olandır” buyrulmaktadır.

kara-carsafcilbab kelimesi  bayanların  elbiseleri üzerine giyilen ve vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde bütün vücudu örten bir elbise olduğu anlamına gelmektedir. Bir nevi cilbab kelimesine uygunluk taşıyan carse kara çarşaf olmaktadır. kara çarşaf  tesettür de en ideal örtünme kıyafeti olmaktadır. Çünkü kara çarşaf , tamamen kapanmayı sağlamaktadır. carse kara çarşaf fiyatı da değişmektedir. Kullanılan kumaş çeşidi fiyat belirlemede yardımcı olmaktadır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.