İhvan Tesettür Giyim

Bursa Feraceleri

By | 20 Mayıs 2015

bursa-feraceleri   bursa feraceleri birçok farklı kumaşlardan üretilerek, yaz, kış, ilkbahar, sonbahar her mevsim kapalı hanımların kullanacakları türden kumaşlarla yapılmaktadır. Kış aylarına uygun olan feracelerde deri detaylar, keçeler gibi kalın, sıcak tutacak kumaş cinsleri ile üretilirken, yazları ince şifon, ipek, medine ipeği gibi ince terletmeyecek kumaşlar ile üretilmektedir. Eskilerde ferace modelleri her mevsim kullanılacak şekilde tasarlanmamaktaydı. Daha çok yaz mevsimine uygun şekilde feraceler satılmaktaydı. Şimdilerde ise, her zaman kullanılacak hale gelmiştir.

feracelerFerace kullanımı ile kapalı hanımlar hem tesettüre uygun şekilde giyindikleri için içleri rahat olmakta hem de kullanım kolaylığı ile rahatlık da sağlamaktadır. bursa feraceleri çeşitleri ve modelleri ile oldukça beğenilmektedir. Kapalı hanımlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Feracelerin kısa olanları, uzun olanları, renkli olanları spor modelde olanları davetlerde, toplantılarda giyilecek şekilde şık olanları ve daha pek çok çeşidi de yer almaktadır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.