Bu Senenin Modası Feraceler

By | 18 Mayıs 2015

bu-senenin-modasi-olan-feraceler  Bir dönem Türkiyede yalnızca hac ve umre ziyaretleri esnasında kullanılan genellikle siyah rengi ile bilinen feraceler şimdiler de tesettürlü hanımlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Hac ve umre esnasında genellikle siyah, işlemeli, pullu ferace modelleri kullanılıyorken şimdilerde feracelerin renk olarak da model olarak da her rengini görmek mümkün. Ferace öyle bir noktaya geldi ki pek çok giyim çeşidinde olduğu gibi feracede de moda akımı başladı.

moda-feracelerHer senenin modası olan feraceler görmek mümkün hale geldi. Birçok kumaş türleri ile de üretilen feraceler her mevsim giyilebilecek türden kumaş çeşitleri ile üretilmeye başladı. Kot feraceler, derili feraceler, ipek feraceler ve  daha pek çok ferace modelini saymak mümkün bu senenin modası feraceler yine göz dolduracak cinsten, rengarenk yada pastel tonlarından oluşmuş farklı modeller ve tasarımlar ile feraceler kapalı hanımlar tarafından yine büyük ilgi görecek.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.