Bebek Şekeri Kampanyaları

By | 19 Mayıs 2015

bebek-sekeri-kampanyalari   Bebek sahibi olmak her anne ve babanın kendilerini gerçek bir aile gibi hissettikleri en özel anlardan birisidir. Bebek sahibi olacak aileler bebeğin doğacağı günü büyük bir mutluluk ve heyecanla beklemektedirler. Bu özel günlerde anne, baba ve yakınlar aileye yeni katılacak bebek için çeşitli hazırlıklarda yapmaktadırlar. Bebeğin uyuyacağı beşik, bebeğin kullanacağı eşyalar, kıyafetler, araç, gereçler hepsi zamanla teker teker alınmaktadır. Bebeğin doğumundan sonra tüm yakınlara akrabalara arkadaşlara haber verilir ve çoğunlukla bebek için bebek mevlüdü yapılır. Bu bebek mevlüdü evde yapılacağı gibi ev dışında da düğün salonu gibi bir takım toplanma yerlerinde de mevlüt gerçekleştirilebilmektedir.

Akrabası çok olanlar yada evi ufak olan, evi müsait olmayanlar dışarıda bebek mevlüdü yapmayı uygun görmektedirler. Bebek mevlüdü içinde bir takım hazırlıklar yapılmaktadır. Mevlüdü yapacak hoca ayarlanır, gelen kişilere yiyecek ikramlıklar ayarlanır. bebek şekeri, bebek süsleri, havlular gibi küçük hediyelik eşyalarda gelen kişilere vermek üzere hazırlanır. Bu ufak hediyelikler dışarıdan hazır olarak alınabildiği gibi bebek şekeri kampanyaları olduğu zamanlarda da bebek şekeri alınarak evde de süslemeler yapılabilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.