İhvan Tesettür Giyim

Bayan Tesettür Mayo

By | 9 Haziran 2015

bayan-tesettur-mayo   bayan tesettür mayo modellerinin bulunması kapalı hanımlar açısından oldukça sevindiricidir. Geçmişte kapalı hanımlara özgü kapalı mayo- tesettür mayo gibi alternatif mayo modelleri yer almamaktaydı. Muhafazakar aileler de tatile çıkacakları zaman kapalı hanımların kendilerine uygun kapalı deniz kıyafetleri bulunmaması sıkıntı yaratmaktaydı. Neyse ki bu durumun farkına varan firmalar kapalı hanımlar içinde alternatif mayo modelleri üreterek kapalı hanımların mayo sıkıntısının çözülmesini sağladılar. Kapalı hanımlar için üretilen bu alternatif mayolar oldukça tutuldu, kapalı hanımlar tarafından da sıklıkla kullanılmaya başladı.

tesettur-mayoKapalı hanımlar da diledikleri gibi deniz ve havuzlara girme keyfini yaşamaya başladılar. Üstelik bayan tesettür mayo modelleri de çeşit çeşittir. Her bayanın tarzına uyacak rengarenk tesettür mayo modelleri bulmak artık çok kolay hale geldi. Mayo satışı yapan yerlerden internet sitelerinden de rahatlıkla kapalı mayolar bulunabilmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.