İhvan Tesettür Giyim

Bayan Hac Elbisesi

By | 4 Haziran 2015

bayan-hac-elbisesi  İslamın şartlarından olan; Hac dinen maddi gücü yerinde olan ve haccın gerektirdiği bazı şartları yerine getirebilmeye gücü olan, kadın olsun, erkek olsun her müslümana ömründe bir kere olmak üzere yapılması Allah (c.c.) tarafından emredilen ve İslam’ın beş
şartından biri ibadettir. Hac her yıl Zilhicce ayının 10′unda Arafat meydanında başlayıp, Kabe’de yapılan veda tavafı ile son bulmaktadır. Hacca gidecek olan Müslümanlar merakla ve umutla kendilerine kuradan çıkacak isimlerini beklemektedir. Kendisine hac çıkan Müslümanlar, mutluluk ve heyecanla hacda ihtiyaç olabilecek eşyaların hazırlığını yapmaktadırlar. Hacda ihtiyaç olacakları tur şirketleri liste halinde vermektedir.

hac-elbisesiTur şirketinin dışında daha önce hacca gitmiş olan yakınlarımızdan hacda ihtiyacımız olacakları öğrenebiliriz. Erkekler için ihram sırasında giyecekleri iki parçadan oluşan ihram kıyafetleri bulunurken bayanlar için özel bayan hac elbisesi yer almamaktadır. İslami açıdan uygun olan her türlü kıyafet bayan hac elbisesi yerine geçmektedir.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.