Baştan Geçirmeli Feraceler

By | 19 Mayıs 2015

bastan-gecirmeli-feraceler    Feraceler her dönem kullanılmış, günümüze kadar gelmiştir. Feraceleri daha çok kapalı hanımlar dış kıyafet olarak kullanmaktadırlar. feraceler genellikle siyah rengi ile bilinen uzun kollu boyu ayak bileklerine kadar uzanan kapalı hanımların kullandıkları dış kıyafetler arasındadır. Feraceler pardesü manto arası birazda çarşafa da görünüş olarak benzemektedir. Feracelerin kullanım rahatlığı vardır. Ferace kullanmayı tercih eden kapalı hanımlar hem giyim açısından islami giyim şekline uygunluk sağlıyorken hem de ferace kullanımı oldukça kolaylık ve rahatlık da sağlamaktadır. Bu denli özellikleri olması da kapalı hanımlar tarafından feracenin sıklıkla kullanılmasına ve benimsenmesini de sağlamıştır.feraceler

Her geçen gün ferace modellerine bir yenisi eklenerek ferace çeşitliliği artış göstermektedir. Siyah renginin yanında rengarenk feraceler model olarak da kapişonlu, işlemeli, apoletli, yarasa kollu baştan geçirmeli feraceler ve daha pek çok ferace modelleri yer almaktadır. Her tesettürlü hanımın severek, beğenerek kullanacağı kendi tarzını yansıtan ferace modelleri arasından seçim yapması oldukça kolaydır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.