Alvina Tunik Modelleri 2015

By | 6 Mayıs 2015

alvina-tesettur-tunik-modelleri-2015tunik modelleri günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Gerek kapalı hanımlar gerekse kapalı olmayan vücut hatlarını kapamak isteyen hanımlar tarafından da tunik modelleri kullanılmaktadır. Tunik modelleri genellikle uzun yada kısa kollu biçimli diz kapağı hizasında yada diz kapağından biraz yukarıda biten uzun üst kıyafettir. Özellikle kapalı hanımlara özgü kıyafet seçenekleri oldukça gelişti ve giyim sanayi de hızla ilerleme sağlamaktadır. Tesettür giyim dendiği zaman; elbiseler, feraceler, etekler, tunik modelleri akla gelmektedir. Bu tesettür giyim çeşitleri yalnızca birkaçıdır. Tesettür giyim sektörü öyle bir yer edindi ki kapalı hanımların tercih yapmaları dahi zorlaştı.

tesettur-tunikBöylece kapalı hanımlar da artık severek ve beğenerek kullanacakları giyim parçalarını bulmaktadırlar. alvina tunik modelleri 2015 kreasyonunda özellikle yaz ayları için cıvıl cıvıl rengarenk aynı zamanda sade tunik modelleri ile bayanların beğenisine sunulmuştur.  Kapalı hanımlar önceki yıllarda kendilerine uygun kıyafet bulmakta zorluk yaşıyorken, günümüzde istedikleri türden kıyafeti rahatlıkla bulabilmektedirler.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.