Monthly Archives: Ocak 2017

2017 Haşema

Kısa bir süre önce 2017 yılına girdik ve kapalı bayanlar için 2017 haşema modelleri de yeni kreasyonları ile çıkmış bulunmaktadır. Kapalı hanımlar şimdilerde gerek yarı yıl tatilini değerlendirecek olanlar, gerekse yaz tatiline çıkacak olanlar 2017 haşema modellerini incelemektedirler. Her sene tesettür giyen bayanlara özel hazırlanmış yeni modelleri moda siteleri içerisinden incelenebilmektedir. Tesettür modası ile alakalı olarak kısa bir zaman… Read More »

2017 Pardesü Modelleri

Her yeni gelen yıl modada kendine özgü trendlerle gelir.her sene moda da giden senenin devamı gelecek senenin hazırlığı şeklinde süre gelen bir geçiş vardır.2014  tesettür giyim pardesü modellerinde de 2013 e ait izlere rastlarken 2015 ‘e hazırlanan yenilikler görüyoruz. 2014 Perdesü Modellerinin genel özelliklerini sizin için araştırdık.Sonuç olarak 2014 Pardesü Modellerinde ayrıntıları şu şekilde sıralayabiliriz;… Read More »

2017 Kışlık Pardesü Modelleri

Özellikle kapalı hanımlar için pardesüler ayrı bir öneme sahiptir. Her mevsim için pardesü ve kap modelleri bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kışın kapımıza dayandığı şu günlerde hala kışlık kap pardesü alımlarına, bayanlar başlamışlardır. Sonbahar kış için tasarlanmış 2015 kışlık pardesü modelleri  ve kap koleksiyonunu arasında deri kap modellerinden, sade kumaş çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

2017 Haşema Modelleri Ve Fiyatları

Yazın yaklaşması, havaların ısınmasıyla birlikte artık gardolabımızıda yenileme ihtiyacı duyuyoruz. Özellikle kışlık kalın kıyafetlerden kurtulup, ince, hafif yazlık elbiselere kavuşmak bu sıralar en büyük hayallerimizden biri sanırım. Gardolap yenilemek içinde bayanların en çok sevdiği faaliyet olan alış verişe çıkmak kaçınılmaz olsa gerek. Alış veriş yapmak için bayanlar yeni sezon ürünlerin çıkmasını bekliyorlar. Tesettürlü bayanlar için… Read More »

2017 Alvinanın Kışlık Pardesü Modelleri

     Yazın gelmesini dört gözle beklediğimiz sonunda kışı geride bıraktığımız şu günler de hepimiz nihayet derin bir oh çekti. Kışın soğukları, yağışları kasvetli havası hepimizde ruhsal olarak da negatif etki bırakmıştı. Kışın her ne kadar kasvetli havası olsa da güzel yanları olduğu da kesin. Kış denildiğinde dış kıyafetler oldukça revaçta olmaktadır. Özellikle 2015 alvinanın kışlık pardesü… Read More »

2017 Ferace Fiyatları

ferace Yüz ve eller dışında vücudun tüm bölümünü kapayan, vücut hatlarını belli etmeyen kadın, dış giyim kıyafetidir. Feraceler çok eski dönemlerden günümüze kadar gelmiş bulunmaktadır. Günümüze kadar gelmiş olan ferace ler her dönem değişiklik göstermektedir. Feracelerin Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmiş olduğu bilinmektedir. Birçok faklı modelde ve tarzda ferace çeşidine rastlamak mümkündür. Hatta her tarzı… Read More »

2017 Çocuk Haşemaları

Haşema Tekstil, ilk zamanlar da muhafazakar kesime hitap etme amaçlı olmasına rağmen, yelpazesini genişleterek, açık mayo giymek istemeyen. güneşin zararlı ışınlarından korunmak isteyen insanlara da hitap ederek, toplumun her kesimine hizmet vermeye başlamıştır. Büyüklerin yanı sıra 2015 çocuk haşemaları modelleri de bulunmaktadır. Çocuklar için oldukça şık modellere sahip çocuk haşemaları , sağlık konularında da başarı… Read More »

2017 Mayo Modelleri

Her geçen gün artan bir giyim türü çeşitliliğinin yaşandığı tesettür giyim alanında bayanların her alandaki giyim ihtiyaçları ve aksesuar ihtiyaçlarının karşılandığını görebilmek mümkün olmaktadır. Bu giyim ürünleri içerisinde günlük giyim ürünleri ve dış giyim ürünleri olduğu gibi deniz giyim ürünleri olan mayo modelleri de bulunmaktadır. Bu mayoların modellerinde ve kumaş çeşitlerinde yaşanan değişiklikler nedeni ile bu… Read More »

2017 Haşema Modelleri

İçinde bulunduğumuz soğuk kış günleri içinde, yaz aylarının gelmesini bekleyenlerimiz de bulunmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte deniz keyiflerini de beraberinde getirecektir. Geçmişte muhafazakar bayanların her sene çektiği ve en çok şikayet ettikleri konulardan biri denize nasıl girecekleri konusuydu. Bu nedenle moda tasarımcıları kapalı bayanların kolaylıkla deniz keyfini yaşayabilmeleri adına farklı haşema modelleri üreterek muhafazakar bayanların… Read More »

2017 Haşema Modelleri Ve Fiyatları

Geçmişte, Müslüman kadınlar ve muhafazakâr bayanlar için ön plana sürülen mayo trendleri  göze hitap etmeyen modellerden oluşmaktaydı, Genel olarak, sadece siyah, beyaz ve diğer doğal renkler kullanılıyordu. Fakat günümüzdeki çeşitlilik geçmişe kıyasla çok fazla değişim gösterdi. 2015 haşema modelleri ve fiyatları renkleri  fazlalaşarak de artık menekşeden koyu laciverte, mercandan pembeye, mordan turkuaza kadar farklı tercihleri görebilirsiniz. Tam… Read More »